Sākums / Produkti / Virsmatrači

Show sidebar

Miegs ir kvalitatīvas ikdienas svarīgākā sastāvdaļa, jo miega laikā mūsu ķermenis un prāts reģenerējas, tiek galā ar notikušo un sagatavojas nākamajai dienai. Tas, uz kāda matrača mēs guļam, ir nozīmīgs elements miega procesu nodrošināšanai. Virsmatraci.lv piedāvā plašu matraču klāstu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Bērnu matraču klāstā ir pieejami matrači ar kokosa-koiru šķiedru pildījumu. Tas ir dabīgs materiāls, nodrošina gaisa plūsmu, šiem matračiem ir arī ortopēdiskas īpašības. Matrači mazajiem ar Hollcon šķiedru ir ekoloģisks jaunās paaudzes materiāls un tas ļoti piemērots alerģiskiem bērniem. Blīvais SilverTex putupoliuretāna matracis ir lielisks pašiem mazākajiem, jo tas nepievelk aromātus, tas ir antibakteriāls, kā arī ilgstoši nezaudē savu formu.

Bezatsperu virsmatrači ir pieejami dažādu materiālu klāstā, katram ir savas īpašības un rekomendācijas. Lateksa matracis ir ideāls cilvēkiem ar alerģijām un astmu, jo tā materiāls ir antibakteriāls, tas arī pielāgojas gulētāja ķermeņa formai. HR putu poliuretāna ortopēdiskais matracis ir laba izvēle tiem, kurus vajā alerģijas. Šis materiāls ir hipoalerģisks, tam ir lieliska elastība un izturība. Populārs matraču materiāls ir Memory putas, kuru zināmākā īpašība ir spēja pielāgoties individuālām ķermeņa aprisēm, to atcerēties un tādejādi nodrošināt īpaši ērtu atpūtu. Papildus tam, matracis ir arī ekoloģisks un hipoalerģisks, tas neuzsūc aromātus un neļauj iemitināties putekļu ērcītēm. Bezatsperu matracis ar jūras zālēm ir elpojošs, tajā neveidojas kondensāts, šo pildījumu ierasts lietot kopā ar citiem. OrthoFoam putas ir pildījumā ortopēdiskiem bezatsperu matračiem, tie nepieļauj parazītu klātbūtni un neuzsūc nepatīkamus aromātus.

Bonnell virsmatrači ir labas kvalitātes un lēti atsperu matrači. Šis zīmols zināms jau gadiem. Atsperu sistēma ir savstarpēji saistīta, tādēļ matracis ir gan stingrs, gan elastīgs. Tie nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam.

Comfort virsmatrači ir ortopēdiski atsperu matrači ar dažādiem pildījumiem. Tie pieejami vairākos izmērus un cietības pakāpēs.

Ekonom virsmatrači pieejami vairākos modeļos, populārākais no tiem ir Magic Pocket matracis. Matracim katra atspere ir ievietota atsevišķā apvalkā un darbojas nesaistīti ar citām. Putupoliuertāns ir matrača pildījuma materiāls.

MultiPocket virsmatrači noteikti patiks tiem, kuri mīl komfortu. Arī šajā atsperu sistēmā katra atspere ir savā kabatiņā. Matracis ir elpojošs, tā mikroklimatu nodrošina perforētais latekss, tajā ir arī kokosriekstu šķiedra. Materiālu kombinācija dod matracim ortopēdiskas īpašības un augstas kvalitātes komfortu.

Pocket virsmatrači arī ietilpst to matraču grupā, kurā katra atspere ir savā kabatiņā, taču to blīvums ir mazāks. Šie virsmatrači ir ekonomiski izdevīgāki, nekā luksus modeļi.

Virsmatraci.lv piedāvā lētus virsmatračus veikalā internetā un Rīgā, Maskavas ielā 180. Virsmatrači internetā ir pieejami plašā klāstā, ar to var iepazīties nesteidzīgi mājās. Visus virsmatračus var apskatīt un izmēģināt veikalā Maskavas ielā.