Sākums / Produkti / Matrači

Rāda 1–15 no 53 rezultātus

Show sidebar

Airy H5 – Hipoalerģisks bērnu matracis

76.00125.00

Airy K – Hipoalerģisks bērnu matracis ar kokosu

49.00118.00

Amber Delux – Elitārs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru.

209.00539.00

Amber Lux – Kvalitatīvs matracis ar lateksu

179.00455.00

Boston – Kvalitatīvs gultas matracis ar atlaidi!

99.00235.00

Boston DeLux – Vidēji ciets anatomiskais matracis

149.00355.00

Boston DeLux K3 – Multi Pocket matracis ar kokosu

165.00405.00

Boston K3 – Divpusējs ortopēdiskais matracis ar kokosu

110.00259.00

Boston LUX – Vidēji ciets anatomiskais matracis ar OrthoFoam putām.

125.00299.00

Boston Lux K3 – Ortopēdiskais Pocket matracis ar kokosu

139.00329.00

Charly – Lēts matracis ar kokosu

89.00205.00

Classic – Labs un lēts atsperu matracis

68.00145.00

Enigma – Lateksa matracis

203.00370.00

Eucalipt – Mūsdienīgs, labi ventilejamais matracis

114.00264.00

Everest DeLux – Ciets ortopēdisks matracis

179.00475.00

Par kvalitatīvu miegu un tā nozīmi tiek runāts daudz. Tas, cik kvalitatīvi ikdienā izguļamies, ietekmē ne tikai mūsu darbaspējas, bet arī veselību, garastāvokli un izskatu. Šie ir iemesli, kādēļ matracim, uz kura guļam, ir jāpievērš tik daudz uzmanības. Pat tad, ja, īstermiņā guļot uz neatbilstoša matrača, sekas mēs vēl nejūtam, tās var sākt parādīties pakāpeniski. Virsmatraci.lv piedāvājumā ir daudzveidīgi gultas matrači gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai Jūs varētu vienkāršāk atrast tieši to, kas atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Regulāri piedāvājam arī atlaides matračiem, kuras noteikti ir vērts izmantot, lai iegādātos savai gultai jaunu matraci!

Virsmatraci.lv sortimentā ir vairākas kategorijas, pēc kurām iedalīti Latvijā ražoti matrači. Katrā kategorijā esošie modeļi izceļas ar konkrētām īpašībām un atbilstību noteiktām vajadzībām.Neatkarīgi no tā, vai Jums interesē matrači lēti, komfortabli, ortopēdiski, piemēroti bērniem vai pieaugušajiem, kā arī pretizgulējumu matrači, mūsu piedāvājumā tas viss ir pieejams. Iepazīsim šīs sadaļas tuvāk, lai Jūs vienkāršāk atrastu tieši to matraci, kas Jums ir piemērotākais.

Bērnu matrači

Lai nodrošinātu savām atvasēm veselīgu miegu, piedāvājam izvēlēties kādu no matračiem bērniem ar dažādiem pildījumiem. Lai atvieglotu bērnu matraču kopšanu, to apvalku ir iespējams noņemt un izmazgāt. Pieejami dažādu lielumu modeļi, piemēram, matrači 90 x 200, 60 x 120, 70 x 140, 80 x 200 un dažādos citos izmēros. Tāpat Virsmatraci.lv ļauj pasūtīt arī nestandarta izmēra matračus Jūsu vajadzībām.

  • Bērnu matracis ar kokosa koiru–kokosa šķiedra ir pilnībā dabīgs, augu izcelsmes materiāls, kurš ne tikai nodrošina labu ventilāciju, bet arī neļauj matracī uzkrāties mitrumam vai vairoties putekļu ērcītēm. Kokosa koiras matracis izceļas arī ar ortopēdiskām īpašībām.
  • Bērnu matracis ar Hollcon šķiedru – jaunās paaudzes neaustā materiāla priekšrocības ir augstā ekoloģiskā tīrība. Tam nav piemaisījumu vai citu kaitīgu komponentu, tādēļ šāda pildījuma matrači ir ideāli piemēroti bērniem ar alerģijām.
  • Bērnu matracis ar putupoliuretānu SilverTex–šis blīvais materiāls neabsorbē aromātus, ir antibakteriāls un ilgi saglabā savu formu. Īpaši piemērots bērniem ar noslieci uz alerģijām.

Bezatsperu matrači

Šie ir mūsdienīgi matrači ir pieejami ar dažādām cietības pakāpēm un citām unikālām iezīmēm, kas var uzlabot Jūsu miegu. Matračiem ir noņemams apvalks, kas atvieglo kopšanu. Mūsu piedāvājumā ir gan standarta izmēru matrači 140 x 200, gan gultas matrači 160 x 200 un citos lielumos. Ja vēlaties, pie mums varat pasūtīt matraci nestandarta izmērā.

  • Lateksa matracis –šo mīksto materiālu iegūst no kaučuka koka sulas. Tas ne tikai lieliski pielāgojas ķermeņa formai, bet arī ir antibakteriāls, tādēļ būs piemērots cilvēkiem ar alerģijām vai astmu.
  • Bezatsperu ortopēdiskais matracis ar HR putu poliuretānu –šis ir populārs pildmateriāls putu matračos. Tas izceļas ar augstu elastību un izturību, kā arī ventilēšanās spējām. Pateicoties tam, ka materiāls ir hipoalerģisks, to var lietot cilvēki ar noslieci uz alerģijām. Putu poliuretāns matracī var būt apvienots arī ar kokosa koiru un citiem materiāliem. Arī ortopēdiskie matrači tiek veidoti, izmantojot šādu pildījumu, lai nodrošinātu ķermenim nepieciešamo atbalstu.
  • Bezatsperu matracis ar Memory putām – mūsdienās ir dzirdētas dažādas putu matraču atsauksmes. Šīs putas ir ekoloģiski tīras un hipoalerģiskas, taču galvenokārt tās izceļas ar savu spēju pilnībā ieņemt cilvēka ķermeņa formu un atceroties to, kā rezultātā gulēšana ir ļoti ērta un mīksta. Turklāt Memoryputu matrači arī lieliski nodrošina atbalstu mugurkaulam, tajos nedzīvo putekļu ērcītes un neabsorbējas smakas.
  • Bezatsperu matracis ar jūras zālēm – tās parasti tiek izmantotas kā pildījums kopā ar citiem materiāliem. Jūras zāles izceļas ar dabisku ventilēšanos, ko nodrošina starp tām esošās spraugas, kā rezultātā matracī neveidojas kondensāts.
  • Bezatsperu matracis ar OrthoFoam putām –šīs putas lieliski papildina ortopēdisko matraci. Slēgtās poras neļauj matracī, vairoties parazītiem, kā arī neabsorbē aromātus.

Bonnell matrači

Šie ir iecienīti, klasiska tipa atsperu matrači, kas pazīstami jau daudzus gadus. Bonnell sistēma izceļas ar to, ka atsperes ir savā starpā saistītas, nodrošinot elastību un vienlaikus arī stingrību, radot ortopēdisku efektu un balstot mugurkaulu. Daudzi pircēji izvēlas šos modeļus, jo tie ir labi un lēti matrači, kas kalpo ilgi un pilda savu funkciju. Arī šiem matračiem ir noņemams pārvalks, kas atvieglo kopšanu.

Comfort matrači

Šajā kategorijā ietilpst daudzveidīgi ortopēdiskie atsperu matrači ar atšķirīgām cietības pakāpēm, kā arī papildināti ar vairākiem pildījumu materiāliem. Sadaļā pieejami gan klasiskie matrači 160 x 200, gan arī citos izmēros.

Ekonom matrači

Šeit pieejami dažādi lēti matrači ar uz bez atsperēm, kas vienlaikus arī apvieno labus materiālus, kuri nodrošina komfortu gulēšanas laikā un ir piemēroti dažādām prasībām. Šī būs ekonomiska izvēle tiem, kas vēlas uzlabot savu miega kvalitāti.

MultiPocket matrači

Šie atsperu matrači no citiem atšķiras ar to, ka katra atspere atrodas atsevišķā kabatiņā, un atsperu blīvums uz platību ir lielāks nekā klasiskajiem modeļiem. Matrači ir ortopēdiski, balsta muguru un ilgi kalpo. Pārvalki ir noņemami un mazgājami.

Pocket matrači

Šie matrači arī veidoti tā, ka katra atspere atrodas atsevišķā kabatiņā, taču atsperu blīvums, salīdzinot ar MultiPocket modeļiem, ir mazāks. Tāpat šie matrači cenas ziņā ir izdevīgāki nekā Multipocket modeļi. Kabatas tipa atsperu matrači labi balsta ķermeni, ilgi kalpo, nodrošina komfortu un pielāgojas anatomiskajām īpatnībām. Atsevišķās atsperes nepārvada kustību viļņus pa visu matraci.