Sākums / Produkti / Dīvāni / Stūra dīvāni

Show sidebar

Mājīgas viesistabas svarīga daļa ir mīkstās mēbeles: dīvāns, klubkrēsls, kāju balsts. Tās telpu padara pieejamāku, ērtāku un siltāku tās gaisotnē. Izvēloties pareizās mēbeles, tās pašas aicinās viesus un mājas iemītniekus tajās atslīgt un atpūsties.  Ļoti populāra un praktiska viesistabas mēbele ir stūra dīvāns. Par cik tas lieliski ietilpst telpas stūrī, tas rada efektu, ka telpa ir lielāka. Stūra dīvāns arī palīdz izmantot telpas platību maksimāli. Stūra dīvāni ir Virsmatraci.lv prece, ar kuru ražotājs lepojas. Šie dīvāni – gultas labi iekļaujas jebkurā interjerā un kļūst par telpas fokālo punktu.

Virsmatraci.lv piedāvā Latvijā ražotus dīvānus, kuri izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem ar ražotāja sniegtu garantiju. Dīvāni pieejami ar dažādiem pārklājumiem un to dizainu.  Ražotājam ļoti svarīgi ir izgatavot mēbeles, kuras nodrošina kvalitatīvu miegu to lietotājam. Virsmatraci.lv mēbeles veidotas tā, lai tās lietotāja telpās radītu mājīgu, pievilcīgu vidi, kurā var gan atpūsties, gan strādāt. Piedāvājumā ir dīvāni, kuru ražošanas pamatos ir ergonomisks dizains, kurš  nodrošina ilgstspējību, kvalitāti un izturību. Stūra dīvānu iespējams pielāgot individuālām prasībām – gan dizaina un materiāla, gan izmēru un īpašu konstrukciju ziņā. Lai arī Virsmatraci.lv produkcija izceļas ar augstu kvalitāti, šie Latvijā ražotie dīvāni pieejami par salīdzinoši zemām cenām.

Izvelkamais stūra dīvāns Simba pieejams divos izmēros un  vairākās krāsu kombinācijās. Šis dīvāns ir izvelkams, tādejādi pārtopot par plašu un ērtu gultu. Šim dīvānam ir arī divas ietilpīgas veļas kastes, tas ir aprīkots ar transformācijas mehānismu un tam ir arī speciāla sieniņa, kura liedz gulētājam pieskarties sienai. Dīvāna sēžamā daļa ir pildīta ar īpašu materiālu kombināciju, kura nodrošina ērtu sēdēšanu un maksimālu atbalstu ķermenim miegā. Šis U-veida stūra dīvāns pieejams ar dažādiem audumu pārklājumiem un tam komplektā nāk 3 spilveni. Stūra dīvāns eleganti pārvēršas par gultu, izmantojot lifta transformācijas mehānismu, tas ir īpaši saudzīgs grīdai. Dīvāns – gulta Simba ir aprīkots arī ar roku balstiem. Šo un visas citas mēbeles iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēros.

Izvelkamie dīvāni, izvelkamie stūra dīvāni un citas mēbeles iespējams iegādāties Virsmatraci.lv interneta veikalā, kā arī veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180. Visas mēbeles, kuras tiek nopirktas Virsmatraci.lv tiek nodrošinātas ar garantiju 24 mēnešu garumā kopš iegādes brīža. Lēti dīvāni nenozīmē zemas kvalitātes dīvāni, par to var pārliecināties ikkatrs, izmēģinot Virsmatraci.lv ērtos un praktiskos dīvānus. Iegādājoties mēbeles Virsmatraci.lv piedāvā arī preču piegādi Rīgā, par preču piegādi ārpus Rīgas ir iespējams vienoties individuāli. Pasūtot preces par summu virs 450 eiro piegāde Rīgā bez maksas. Veikalā pieejamās mēbeles ir nopērkamas ar lielisku akcijas cenu, kas būs pa kabatai katram pircējam.