Sākums / Produkti / Dīvāni

Rāda 1–15 no 22 rezultātus

Show sidebar

Mierīgs vakars mājās un filma. Tuvāko draugu uzņemšana viesos. Laba grāmata vai aizraujoša videospēle. To visu var darīt, iekārtojoties ērtā dīvānā! Šī mēbele nu jau ir katra mājokļa neaizstājama klasika. Katrs atceras vismaz vienu dīvānu no savas bērnības, varbūt ne to pašu modernāko, toties pašu ērtāko, tie rūpējas par mūsu ērtību visu dzīvi. Dīvāns ir izteikta kopā būšanas mēbele, kura vieno ģimenes locekļus, draugus un radus vienā pulkā. Dīvānā iekārtoties ir mājīgi, nepiespiesti. Arī mazas viesības ērtāk rīkot tieši dīvāna tuvumā, jo tad viesi jutīsies ērtāk un brīvāk, nekā krēslos pie galda. Tajā pašā laikā dīvāns var būt saldākā miega mēbele gan mājokļa iedzīvotājiem, gan viesiem.

Mūsdienās ir pieejami gana lēti dīvāni visām gaumēm. Virsmatraci.lv ir vietējais ražotājs, kuru dīvāni izceļas ar īpaši rūpīgi izstrādātu dizainu un kvalitāti. Dīvānus ražo no kvalitatīviem  materiāliem, kuri veidoti tā, lai ilgstoši nodrošinātu to izturību. Materiāli pieejami dažādākajos toņu spektros un apdrukās, kuras atbilst jebkurai gaumei. Virsmatraci.lv piedāvā dīvānus klasiskā, mājīgi robustā dizainā. Šie izvelkamie dīvāni kalpo kā ērta un plaša platforma kā mazu, tā lielu kompāniju izsēdināšanai un izguldīšanai.

Dīvāna labās īpašības noteikti ir tā funkcionalitāte. Izvelkamie dīvāni kā “suga” ir jebkura praktiska cilvēka sapnis. Pa dienu tie kalpo kā atpūtas zona visai ģimenei un tās viesiem, kamēr naktī dīvāns pārtop par plašu un ērtu gultu mājiniekiem vai viesiem. Izvelkamie dīvāni ar veļas kasti ir populāra prece jauniešu un jaunu ģimeņu starpā. Ietilpīgajā veļas kastē var salikt gultas veļu, bet, ja dīvānu neizmanto regulārai gulēšanai, tad veļas kaste var kalpot arī kā uzglabāšanas kaste nesezonas drēbēm vai aksesuāriem. Lēts izvelkamais dīvāns nodrošina gan sēdvietas, gan guļamvietu. Jau sen lauzts stereotips par to, ka izvelkamais dīvāns ir neērta gultasvieta. Mūsdienīgie Virsmatraci.lv dīvāni ir ražoti ar tehnoloģijām, kuras nodrošina maksimālu komfortu un ilgstošu matrača kvalitāti.

Lai iegūtu sev patīkamu un lietderīgu dīvānu gulēšanai, nebūt nav jāiztērē lielas summas. Virsmatraci.lv piedāvā lieliskas dīvānu akcijas, kuru laikā kāroto mēbeli iespējams iegādāties par lieliskām cenām. Populārākie dizaini pieejami par izdevīgām cenām gandrīz katru dienu. Viena no populārākajām precēm Virsmatraci.lv veikalos ir tieši izvelkamie dīvāni un dīvāni gulēšanai, tos iegādājas visu vecuma grupu pārstāvji – studenti, ģimenes, seniori. Šī mēbele ir tik universāla, ka to nevar izslēgt no klasiska mājokļa iekārtojuma. Dīvāns labi iederas gandrīz visās mājokļa telpās, kā arī ārpus tām. To var dekorēt ar dažādiem spilveniem, tādējādi mainot tā imidžu atbilstoši sezonām vai noskaņojumam. Virsmatraci.lv pieejami dīvāni, kuri atbilst jebkurai gaumei un interjeram, un tie arī nodrošina augstas kvalitātes  atpūtu un miegu.