Iegādājoties preces mūsu interneta veikalā, lūdzam rūpīgi izpētīt piegādes nosacījumus.

Preču piegāde Rīgas teritorijā

Piegādāsim pasūtījumus no Virsmatraci.lv Rīgas pilsētas teritorijā līdz Jūsu mājas vārtiem, kāpņu telpai vai tuvākajam preču piegādes punktam, kur iespējams piekļūt ar auto. Piegādes cena: 15 – 35 eiro (cenu ietekmē kravas izmērs un piegādes vietas attālums no Virsmatraci.lv noliktavas). Piegādes cenā nav iekļauta pasūtījuma pacelšana uz stāvu vai nogādāšana telpās.

Piegādājot preci līdz dzīvokļa durvīm, papildus maksa par katru stāvu: 3 – 8 eiro (ņemot vērā pasūtījuma svaru un izmērus).

Pasūtījumu piegādi veicam darba dienās (pirmdiena – piektdiena) no plkst. 10.00 līdz 20.00.

Pirms tam telefoniski sazināsimies ar klientu, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjers piegādi veic ar precizitāti līdz divām stundām.

Ņemiet vērā, ka lielgabarīta mēbeles mēs piegādājam izjauktā veidā.

Preču saņemšana noliktavā

Piedāvājam klientiem saņemt iepriekš pasūtītās preces Virsmatraci.lv noliktavā Rīgā, Maskavas ielā 180. Preču saņemšanu iespējams veikt darba dienās. Pirms tam noteikti sazinieties ar mūsu menedžeri, zvanot pa tālruni 26884449. Kad preces tiks atsūtītas uz mūsu noliktavu, ar Jums sazināsies menedžeris, un trīs darba dienu laikā Jūs varēsiet saņemt savu sūtījumu, dodoties uz noliktavu. Kad šis termiņš būs pagājis, mūsu menedžeris Jums piezvanīs, lai vienotos par piemērotāko preču piegādes laiku.

Lai mūsu sadarbība būtu abpusēji patīkama, lūdzam sūtījumus no noliktavas izņemt savlaicīgi.

Piegādes termiņš

Piegādes laiks atkarīgs no tā, vai prece atrodas uz vietas, noliktavā. Ja Jūsu sūtījums ir uz vietas, piegādes laiks ir vidēji 1 – 3 darba dienas.

Lai noskaidrotu, vai prece atrodas noliktavā un saņemtu atbildes uz citiem ar sūtījumu saistītiem jautājumiem, lūdzam sazināties ar mūsu menedžeri pa tālruni 26884449.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādu ražotāju mēbelēm piegādes laiks var atšķirties.

Piegāde pārējā Latvijas teritorijā

Lai precizētu pasūtījuma piegādes cenu uz Jūsu dzīvesvietu, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 26884449.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēbeļu piegāde ārpus Rīgas tiek veikta tikai līdz ēkas ieejas durvīm, mājas vārtiem vai tuvākajam piegādes punktam, kuram var piekļūt ar auto.