Pilnvērtīga un veselīga miega pamatā ir kvalitatīvas guļamistabas mēbeles, kā arī gultasveļa un spilveni.

Miegs ir neatņemama mūsu ikdienas daļa, kas ietekmē ne tikai to, kā jūtamies, bet arī, kā izskatāmies un cik produktīvi varam strādāt, mācīties un darīt visu, ko vēlamies.

Mūsu plašajā sortimentā ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu tādu miegu, kādu Jūs jau sen esat pelnījuši!

Virsmatrači.lv piedāvājumā ietilpst:

  • Plašs un daudzveidīgs matraču sortiments pieaugušajiem un bērniem;
  • Dažādas gultas;
  • Dīvāni visām gaumēm un vajadzībām;
  • Segas un spilveni;
  • Kvalitatīvi virsmatrači.

Mūsu preču klāsts veidots, lai ļautu klientiem iekārtot guļamistabu un citas telpas pēc iespējas mājīgāk, pievilcīgāk un ērtāk, radot savu drošo vidi, kurā atpūsties, strādāt un patīkami pavadīt laiku ar saviem mīļajiem. Protams, koncentrējamies uz to, lai piedāvātu mēbeles lieliskam miegam! Sortimentā atrodamas preces, kas ražotas tikai Latvijā!

Ja vēlaties iegādāties matraci, kas atbilst Jūsu prasībām un vajadzībām, noteikti izpētiet mūsu piedāvājumā esošos modeļus ar dažādiem pildījumiem un atšķirīgām cietības pakāpēm. Lai piemeklētu sev piemērotāko matraci, virsmatraci vai citu preci, rūpīgi izlasiet aprakstu, lai noskaidrotu modeļa parametrus, materiālus un citu informāciju.

Piemēram, meklējot gultu vai dīvānu, pievērsiet uzmanību ne tikai materiālam, no kāda mēbeles izgatavotas, bet arī to izmēram, pieejamai platībai mājoklī, matrača pildījumam, ortopēdiskā pamata esamībai, veļas kastei un citām īpašībām.

Lepojamies ar to, ka mūsu sortimentā pieejamie produkti ir veidoti ergonomiskā un mūsdienīgā dizainā, kas nodrošina augstu izturību, kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku. Izmantotie materiāli ir ekoloģiski tīri un neizraisa alerģijas.

Daudzi no mūsu pircējiem ir iecienījuši ortopēdiskos produktus, kuru vidū ir modeļi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Šāda tipa matračus un gultas visbiežāk iesaka lietot cilvēkiem, kuriem ir kustību aparāta un balsta problēmas. Produktu ortopēdiskās īpašības ne tikai uzlabo asinsriti, bet arī samazina slodzi uz mugurkaulu un palīdz noturēt ķermeni pareizā pozā gulēšanas laikā.

Mūsu interneta veikals Virsmatraci.lv veidots ērti lietojamā un pārskatāmā veidā, lai ikviens apmeklētājs varētu ātri un viegli atrast tieši to, ko meklē, lieki netērējot laiku. Tāpat piedāvājam arī konsultācijas par produkciju, lai palīdzētu Jums izvēlēties atbilstošākās preces. Regulāri domājam par saviem klientiem, veidojot dažādus akcijas piedāvājumus un nodrošinot atlaides precēm, kuras noteikti ir vērts izmantot!